Turbo Poker

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Turbo Poker
Zagraj Na pieniądze
Producent Wazdan
RTP (zwrot dla gracza) 95.94%
Min. zakład 0.10
Maks. zakład 100
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Turbo Poker online za darmo

Turbo Poker to gra hazardowa, której w portfolio firmy Wazdan Gaming raczej byśmy się nie spodziewali. Wynika to z tego, że jest to całkiem efektownie wykonany wideo poker, a ten producent kojarzony jest powszechnie z grami slotowymi z grupy owocówek i Hot Spotów. Ale jak widać, Wazdan potrafi także skutecznie działać w innych branżach, czego Turbo Poker jest najlepszym dowodem!

Oczywiście jako że jest to wideo poker, to znaczy, że rywalizujesz tutaj z komputerem, a nie z prawdziwymi graczami – ale to chyba oczywiste dla każdego, kto ma jakieś doświadczenie z grami tego typu.

Specyfikacje techniczne Turbo Poker

Turbo Poker to gra, która wyszła na rynek w 2017 roku i jak wspomnieliśmy powyżej, jest wideo pokerem wyprodukowanym przez firmę Wazdan Gaming. Charakterystyczną cechą gier hazardowych tego producenta jest zawsze szeroki zakres dopuszczalnych kwot zakładów i podobnie wygląda to w przypadku Turbo Poker.

Najniższa kwota do postawienia na jedną grę wynosi 0,10, a najwyższa to tradycyjne 100 monet. Oczywiście nie możemy podać konkretnych sum, bo nominał monety jest oczywiście uzależniony od waluty wybranej przez gracza – wtedy też w wielu wypadkach zmienią się łączne kwoty limitów.

Współczynnik RTP (Return to Player, czyli zwrot dla gracza) dla gry Turbo Poker wynosi 95,94%, co jest całkiem sensownym wynikiem jak na wideo pokera. Ponadto mamy tutaj także grę dodatkową o nazwie Gamble. Polega ona na odgadywaniu koloru szybko migającej karty, czyli to standardowa gra tego typu znana także z innych tytułów firmy Wazdan Gaming. Naturalnie jest ona w pełni opcjonalna, gracz może ją wybrać jeśli chce, ale nie musi.

Ciekawą opcją jest także tryb gry automatycznej przez określoną liczbę rund, a także opcja zmiany prędkości rozgrywki. Odpowiada za nią ikona z:

  • żółwiem (najwolniejsza gra),
  • zającem (średnie tempo),
  • gepardem (najszybsza).

A jak wygląda tabela wygranych? Przy założeniu, że grasz za 1 monetę, to poszczególne układy kart premiowane są w następujący sposób.

Poker królewski 1000
Poker 400
Kareta 50
Full 15
Kolor 9
Strit 7
Trójka 5
Dwie pary 3

Jak zagrać w Turbo Poker?

Sama rozgrywka w Turbo Poker jest bardzo łatwa i nieskomplikowana, nie będziesz więc mieć z nią najmniejszego problemu. Nawet wtedy, jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z grami tego typu, to poradzisz sobie bez żadnego problemu z graniem.

  1. Zacznij najpierw od wyboru stawki na grę. Możesz to zrobić w łatwy sposób korzystając z wygodnej listy na panelu sterowania – wystarczy kliknąć interesującą Cię kwotę.
  2. Potem po prawej stronie na panelu masz duży czarny przycisk z białymi strzałkami tworzącymi okrąg. Kliknij go, a z Twojego salda zostanie odliczona odpowiednia kwota, a przed Tobą pojawią się karty do gry w liczbie pięciu sztuk.
  3. Oceń rozdanie, a następnie zdecyduj, które karty chciałbyś sobie zostawić. Po prostu je wtedy kliknij, na karcie, która ma zostać pojawi się ikona w formie pieczęci o treści STOP.
  4. Następnie ponownie kliknij przycisk ze strzałkami. Wtedy pozostałe karty zostaną wymienione na nowe.

Na tym etapie gra Turbo Poker oceni Twoje rozdanie i jeśli uzyskałeś premiowany układ, otrzymasz wygraną zgodnie z tabelą wypłat, jaką zaprezentowaliśmy powyżej. Warto zwracać uwagę na to, że czasami Turbo Poker sam Ci podpowie, jakie karty warto zostawić. Ale oczywiście nie trzeba się do tego stosować, możesz jak najbardziej podejmować decyzje samodzielnie. Czasami możesz na przykład zaryzykować i zamiast zostawiać sobie pary, zostaw trzy karty w tym samym kolorze. Jeśli dopisze Ci szczęście, to może uda Ci się trafić pokera? A jest to oczywiście o wiele wyżej punktowana kombinacja, niż para lub dwie party. Czasami warto więc zaryzykować.

Pewną istotną wadą wideo pokerów, przynajmniej z punktu widzenia zaawansowanych graczy, może być to, że w grach tego typu nie da się stosować żadnych strategii lub trików, które mogą pozwolić Ci zwiększyć szanse na wygraną. Na przykład w Turbo Poker nie sprawdzi się strategia Parley lub Martingale, tak popularne w przypadku ruletki. Wynika to ze specyfiki samej gry – jest ona w pełni losowa, wyniki poprzedniego rozdania nie mają żadnego wpływu na kolejne, a ponadto nie istnieje w niej żaden wynik, który pada z prawdopodobieństwem 50% lub zbliżonym do niego – jak na przykład zakład typu czerwone lub czarne w ruletce. Ale jeśli Ci to nie przeszkadza, to zachęcamy do zagrania w Turbo Poker, bo to naprawdę bardzo udany tytuł.

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena