Power Stars Online Za Darmo

Na tej stronie znajduje się wersja demonstracyjna gry. Nie wygrasz ani nie stracisz w niej prawdziwych pieniędzy.
Power Stars Online Za Darmo
Zagraj Na pieniądze
Producent Novomatic
Typ automatu Wideo, Klasyczny
RTP (zwrot dla gracza) 95.54%
Bębny 5
Linie wygrywające 3
Min. zakład 0.04
Maks. zakład 100
Rundy bonusowe
Wild Symbol
Opcja autoodtwarzania
Mnożnik
Darmowe spiny
Scatter Symbol
Progresywny

Power Stars od Novomatic

Gra Power Stars to jeden z najpopularniejszych tytułów wśród graczy, który można znaleźć w ofercie Novomatic. Wyróżnia się przede wszystkim dużą prostotą, ponieważ przypomina klasycznego owocowego jednorękiego bandytę.

Na bębnach zostały rozmieszczone symbole owoców, które w trakcie rozgrywki mogą wzbudzić naprawdę wiele skrajnych emocji. Power Stars została utrzymana w stylu retro, a bordowe tło nadaje całości atrakcyjnego oraz spójnego charakteru. Dużym urozmaiceniem z pewnością jest wiele nowoczesnych funkcji oraz wysoko płatnych bonusów. Ta rozgrywka z pewnością zaspokoi potrzeby osób, które są fanami klasycznych slotów.

Nasza strona oferuje możliwość gry za darmo oraz bez konieczności rejestracji. Pozwoli to na dokładne zapoznanie się z zasadami funkcjonowania automatu oraz nabycie niezbędnych umiejętności. Dzięki temu rozgrywka na prawdziwe pieniądze w internetowym kasynie okaże się dużo łatwiejsza. Na naszej stronie można znaleźć listę sprawdzonych kasyn online, które są bardzo cenione wśród nowych oraz doświadczonych graczy.

Podstawowe cechy Power Stars

Novomatic to dostawca oprogramowania do gry Power Stars, która jest przykładem klasycznego jednorękiego bandyty. Posiada ona 5 bębnów oraz 10 linii wygrywających. Najmniejszy zakład w przypadku tej rozgrywki wynosi 0,04, a z kolei maksymalny 100. Wartość RTP, a dokładniej procent zwrotu dla gracza kształtuje się na poziomie 95,54%. Power Stars oparty jest na symbolu Wild. Należy również wspomnieć o tym, że nie występuje symbol Scatter.

Do pozostałych naprawdę ważnych funkcji należy zaliczyć:

  • Automatyczne odtwarzanie: nie
  • Rundy bonusowe: nie
  • Darmowe spiny: nie
  • Tryb gry wieloosobowej: nie
  • Jackpot: 1,000
  • Wersja mobilna: tak

Jak zagrać w Power Stars?

Power Stars zaliczany jest do tradycyjnych gier slotowych, które nie posiadają bardzo skomplikowanej fabuły. Grafika charakteryzuje się dużą starannością oraz przejrzystością. Za cel rozgrywki przyjmuje się ułożenie pięciu identycznych symboli na określonych liniach wygrywających.

Oczywiście przed rozpoczęciem rozgrywki każdy gracz powinien dokładnie zapoznać się z zasadami oraz sposobem funkcjonowania danego automatu. Każdą niezbędną informację można znaleźć na naszej stronie. Dokładne zapoznanie się z nimi z pewnością ułatwi rozgrywkę początkującym graczom.

Power Stars wymaga ustalenia stawki oraz ilości linii wypłat przed rozpoczęciem każdej rundy. Gracz posiada również możliwość wyboru wartości stawki wypłat na konkretnej linii. Zgromadzone wygrane wypłacane są przez linie wypłat. Na jednej z nich konkretny symbol powinien powtórzyć się minimum trzykrotnie. Punkty przydzielane są od lewej do prawej strony.

Należy jednak wspomnieć o tym, że pod uwagę bierze się jedynie najwyższe osiągnięte wygrane na konkretnej linii wypłat. W sytuacji, gdy gracz zgromadzi wygraną na większej ilości linii, są one ze sobą sumowane. Symbol Jokera może występować pod różną postacią, jednak najczęściej pojawia się na drugim, trzecim czy też czwartym bębnie. Jego zadaniem jest zastąpienie każdego symbolu w taki sposób, aby uzupełnić linię wypłat.

Jeżeli natomiast symbol Jokera pojawi się na trzech polach, rozpoczyna się bonusowa runda. Niejednokrotnie efektem jest pokrycie dużo większej ilości miejsc na linii wypłat, co prowadzi do osiągnięcia znacznie większej wygranej. Każda wygrana runda daje rozgrywającemu możliwość skorzystania z bonusu. Polega on na zgadywaniu koloru aktualnie zakrytej karty. W przypadku poprawnej odpowiedzi stawka zostanie podwojona. Z kolei, gdy gracz udzieli złej odpowiedzi, stawka po prostu przepada.

W Power Stars można znaleźć naprawdę bardzo wiele symboli. Ogromną rolę odgrywa ten przedstawiający gwiazdę. Znaleźć go można na 2, 3 czy też 4 bębnie. W momencie jego pojawienia się pozwala on na zastąpienie każdego innego znaku, co zdecydowanie podnosi szansę na wygraną.

Jak widać, Power Stars to bardzo klasyczny slot, który z pewnością dostarczy graczom ogromnej ilości pozytywnych emocji.

ekspert karolina mościcka
Karolina Mościcka
Recenzent Kasyn Online & Kasyno Ekspert

Karolina Mościcka to nasza specjalistka ds. szeroko rozumianego hazardu online. Karolina od 7 lat zajmuje się tą branżą i przeszła wszystkie możliwe poziomy wtajemniczenia.

Dodaj opinię

Ocena